ZEOS

Сайт створено:  02.07.2011, 07:39
Ваша IP:  35.168.111.204
Сьогодні:  03.07.2020  11:29

Персональний сайт вчителя інформатики м.Кагарлик, Київської обл.

Програмні комплекси та програми власної розробки автора сайту.

Мапа сайту Контакти Головна

Меню сайту


Популярне

{topnews}

Архів новин

Барвиста погода

Натисніть на картинку для збільшення/зменшення

Український пошук

Календар новин

Вік сайту
Сайт створено
02.07.2011, 07:39

Вік сайту

1234

Реклама

Реклама

Вхід на сайт

Авторизация

Календар

«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Моє опитування

Оцініть мій сайт


Лічильники

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


МЕНЕ ВІДВІДАЛИ

Популярные тэги

{tags}

Реклама

Реклама

Реклама

Реклама
Преса про нас - {Випуск №1}

НАВЧАЄМОСЯ ПО-СУЧАСНОМУ
Районна газета "Вісник Кагарличчини"
Кагарлицкого району Київської області

Два роки тому учитель інформатики міської школи №1 та районного ліцею Олег Ковальчук запропонував школярам здавати семестрові роботи, а також реферати дистанційно, використовуючи Інтернет. Це нововведення відразу припало до душі учням, стверджує учитель, адже містило в собі низку переваг. По-перше, школярі в зручний для себе час отримали змогу ознайомитися із семестровим завданням чи темою реферату, відвідавши персональний сайт Олега Ковальчука (www.kosoft.at.ua). По-друге, знову ж таки дистанційно, надіслати вже виконане завдання на електронну адресу учителя для перевірки. З оцінками учні ознайомлюються згодом на цьому ж сайті в окремому розділі – «Успіхи». За наявності бажання, батьки теж можуть проконтролювати, як навчається їхня дитина. А це – ще один стимул для школярів.

Сьогодні нові інформаційні технології - невід’ємна частина нашого життя. Маючи в своєму розпоряд­женні комп’ютер, можна інтенсифікувати процес навчання, зробити його більш наочним і динамічним. Тож і логічно, що керівництво школи та ліцею підтримали нововведення Олега Ковальчука. Згодом на сайті почали з’являтися додаткові розділи, нові завдання. Ті, хто розуміється на програмуванні, знають, наскільки копіткою є робота, пов’язана з розробкою сайту, не кажучи вже про його наповнення, яке з дня на день слід оновлювати, систематизувати, враховуючи специфіку навчального предмета. Та й завдання має бути складене так, щоб знання, які перевіряються, уміння і навички відповідали вимогам програми навчання. Сьогодні школярі вже всіх без винятку класів цих двох навчальних закладів виконують окремі завдання з інформатики дистанційно. Для учнів 5-7 класів Олег Ковальчук розробив спрощені завдання, як-от: створити малюнок у графічному редакторі та надіслати його електронною поштою учителю на перевірку, для старших школярів - більш складніші. Кращі роботи розміщуються в окремому розділі – «Творчість». Тут є і комп’ютерні програми, написані школярами, і комп’ютерні презентації, і малюнки, і реферати. А ще - творчі розробки уроків учителя, з якими може ознайомитися будь-хто і будь-коли. До речі, окрім самих завдань Олег Ковальчук розміщує на сайті і дуже багато теоретичних матеріалів, які допомагають учням  засвоїти ту чи іншу тему зі шкільної програми.Поки що новація Олега Ковальчука стосується виключно предмета інформатики. Проте учитель з ентузіазмом говорить, що його нововведення можна запровадити і для викладання інших шкільних дисциплін, і, передусім, - фізики, математики, літератури.

- Проведення уроків з використанням інформаційних технологій робить процес навчання більш цікавим та інтенсивним. - стверджує Олег Ковальчук. – Комп’ютер природно вписується в життя школи і є ще одним ефективним технічним засобом, за допомогою якого можна значно урізноманітнити процес навчання. Невдовзі планую через сайт проводити конкурси з інформатики, різноманітні тематичні вікторини. Це забезпечить швидке і міцне опанування учнями навчального матеріалу, розвине пізнавальні здібності та розумові якості школярів, сприятиме активізації їх пізнавальної діяльності.

Є в Олега Степановича задум створити форум учителів інформатики Кагарлицького району, а в ідеалі – форум усіх педагогів Кагарличчини. І якщо над цими планами ще доведеться немало попрацювати, то роботу над створенням програми ведення бази даних учителів Кагарлицького району він уже завершив.

- Програма практично готова до використання, і будь-хто вже зараз може з нею ознайомитися, відвідавши мій персональний сайт, - говорить Олег Ковальчук. - Сподіваюся, що практичне застосування їй знайдеться вже найближчим часом.

Із гордістю показує Олег Степанович і численні листи, які надійшли на його електронну адресу з різних куточків України: Сімферополя, Донецька, Тернопільщини тощо. Люди, а це переважно вчителі, дякують педагогу за розміщені на сайті програми, особливо ж вражає відвідувачів не лише кількість учнівських робіт, скільки якість їх виконання. Це, передусім, стосується програм старшокласників, які вже не один рік навчаються азам програмування в Олега Ковальчука, і, як стверджує сам учитель, вже давно перетнули межу шкільної програми… 

На знімку: Олег Ковальчук.

Олексій АДАМЕНКО,     Фото з архіву О.КОВАЛЬЧУКА.КАТАЛОГ
кодів, назв програм та програмних комплексів власної розробки атора сайту
e-mail:   kosofts@ukr.net

A01Library. Облік в бібліотеці навчального закладу.

A02Teacher. База даних працівників районного відділу освіти.

A03Student. База даних учнів навчального закладу

A04Persons. База даних іменинників (Моя рідня, Мої друзі ...)

A05Phone. База даних телефонних довідників населених пунктів.

A06Ticket. Програма випадкового викидання номерів запитань при усном опитуванні учнів.

A07Puzzle. Програма іграшка [П'ятнашки].

A08Bell. Автоматизована система подачі шкільних дзвінків за заданим розкладом.

A09Test. Генератор тестових завдань для проведення уроків із застосуванням тестів.

A10Jornal. Автоматизоване ведення класного журналу в електронному вигляді з розміщенням його на сайті.

A11Schedule. Напівавтоматичне складання розкладу уроків у навчальному закладі.

A12Testhtml. Генератор HTML файлів з тестами для подальшого розміщення їх на сторінках сайту.

Головна Заходьте Пишіть Світлини Відео Мапа Форум Назад