ZEOS

Сайт створено:  02.07.2011, 07:39
Ваша IP:  100.25.43.188
Сьогодні:  13.11.2019  16:17

Персональний сайт вчителя інформатики м.Кагарлик, Київської обл.

Програмні комплекси та програми власної розробки автора сайту.

Мапа сайту Контакти Головна

Меню сайту


Популярне

{topnews}

Архів новин

Барвиста погода

Натисніть на картинку для збільшення/зменшення

Український пошук

Календар новин

Вік сайту
Сайт створено
02.07.2011, 07:39

Реклама

Реклама

Авторизация

Календар

«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Моє опитування

Оцініть мій сайт


Лічильники

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


МЕНЕ ВІДВІДАЛИ

Популярные тэги

{tags}

Реклама

Реклама

Реклама

Реклама
Вчитель року 2014. Висновок.


В ході виконання даної роботи були використанні засоби об'єктного програмування в середовищі Visual FoxPro 9.0 корпорації Microsoft, основні методи створення додатків клієнт-сервер на базі СУБД Mysql, також були використані алгоритми створення серверів на базі операційної системи Windows, локальної мережі з захистом передавання даних. В результаті був побудований програмно-апаратний комплекс тестування знань з роздільними правами доступу.

На вході комплекс отримує дані, що містять інформацію про тестуючогося (Ім'я, прізвище, клас, тема з тестування), а також інші додатки які можуть вносити коригувальну інформацію щодо тестів і параметрів тестування учня. На виході комплекс формує результат і критерій - список одного користувача або групи, які пройшли тестування в певний часовий проміжок. Помилки, виявлені під час тестування в програмах, були виправлені, програма придатна до експлуатації.

Надалі планується розробка програмного комплексу для роботи програми з іншими користувачами (наприклад інший навчальний заклад, тощо), для порівняння та занесення інформації в інші СУБД, наприклад MicrosoftSQL і Oracle, для здійснення швидкого тестування учнів іншого навчального закладу. Також планується написати посібник з експлуатації можливостей програмного комплексу.Що таке прикладна комп'ютерна програма
Прикладне програмне забезпечення (англ. application software) також додаток, прикладне ПЗ, застосовна програма - частина програмного забезпечення, що вимагає безпосередньої взаємодії та забезпечує користувачу вирішення певної задачі. Цим самим поняття прикладного ПО протилежно системного та іншого допоміжного ПЗ (наприклад операційна система), які "тільки" забезпечують можливість виконання роботи, але не приносять безпосередньої користі користувачеві.

Наочним прикладом аналогічного поділу може бути електричний струм: електромережа не приносить прямої користі користувачеві, але й забезпечує роботу електричних пристроїв, надаючи їм електроенергію, в свою чергу користувач використовує ці пристрої для задоволення потреб, тобто отримує користь.

Однак таке чітке розмежування не завжди можливо, особливо у вбудованих системах (наприклад мобільний телефон або кавоварка) де програмне і апаратне забезпечення є єдиним цілим.

Крім того, виробники системного ПО нерідко вбудовують також і додатки, відомим прикладом є ОС Windows, де стандартно вбудовано велику кількість прикладного ПЗ. Ця практика не завжди відповідає вимогам користувачів певної системи.

Є чимало стандартизованого прикладного ПЗ, яке спрямоване на задоволення потреб більш широкого кола. Але значна частина прикладного ПЗ розробляється індивідуально "з нуля" або на основі стандартних програм для вирішення вузьких задач, наприклад: в рамках однієї компанії або галузі.