ZEOS

Сайт створено:  02.07.2011, 07:39
Ваша IP:  34.204.168.209
Сьогодні:  04.06.2020  22:53

Персональний сайт вчителя інформатики м.Кагарлик, Київської обл.

Програмні комплекси та програми власної розробки автора сайту.

Мапа сайту Контакти Головна

Меню сайту


Популярне

{topnews}

Архів новин

Барвиста погода

Натисніть на картинку для збільшення/зменшення

Український пошук

Календар новин

Вік сайту
Сайт створено
02.07.2011, 07:39

Вік сайту

1234

Реклама

Реклама

Вхід на сайт

Авторизация

Календар

«  Червень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Моє опитування

Оцініть мій сайт


Лічильники

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


МЕНЕ ВІДВІДАЛИ

Популярные тэги

{tags}

Реклама

Реклама

Реклама

Реклама
Вчитель року 2014. Постановка завдання.


ВЧИТЕЛЬ РОКУ 2014
ПОСТАНОВКА ЗАВДАННЯ

Завдання створення універсального програмно-апаратного тестуючого комплексу полягає в розробці продукту для зручної роботи користувачів (учнів).
В данній роботі буде створена універсальна програмно - апаратна тестуюча система тестування знань з розділяючимися правами доступу по оптимальним методам з точки зору програмування і схемотехнічних задач.

При вході в систему повинна здійснюватися дентифікація користувача та підтримка двох режимів роботи:
1) адміністратора - для створення баз знань (сценарії тестування, запитання з варіантами відповідей з певної галузі знань, ведення конроля над тестуючимися (установка критеріїв тестування - часу проходження тесту, дату та ідентифікацію учня), створення та отримання твердої копії звіту.
2) користувача - для проходження тестування (вибір правильної відповіді із списку запропонованих)
Розроблювальний комплекс повинен взаємодіяти з базою знань що містить вихідні дані про тестування кучнів.

Комплекс повинен містити зручний інтерфейс користувача, а також повинен бути орієнтований на роботу як в локальній мережі так і в мережі Internet, використовуючи відповідні механізми захисту переданої інформації.

За функціональним характеристикам визначаються наступні вимоги:
- Розмежування прав користувачів системи;
- Створення шифрованого каналу на базі VPN (Virtual Private Network).
- Можливість одночасної роботи декількох користувачів;
- Можливість завантаження різних варіантів тесту для декількох користувачів;
- Внесення та редагування даних в тестуючу систему;
- Пошук основних об'єктів;
- Створення безвідмовної і надійної роботи системи в цілому за допомогою і із урахуванням топологічних особливостей локально-обчислювальної мережі.Що таке прикладна комп'ютерна програма
Прикладне програмне забезпечення (англ. application software) також додаток, прикладне ПЗ, застосовна програма - частина програмного забезпечення, що вимагає безпосередньої взаємодії та забезпечує користувачу вирішення певної задачі. Цим самим поняття прикладного ПО протилежно системного та іншого допоміжного ПЗ (наприклад операційна система), які "тільки" забезпечують можливість виконання роботи, але не приносять безпосередньої користі користувачеві.

Наочним прикладом аналогічного поділу може бути електричний струм: електромережа не приносить прямої користі користувачеві, але й забезпечує роботу електричних пристроїв, надаючи їм електроенергію, в свою чергу користувач використовує ці пристрої для задоволення потреб, тобто отримує користь.

Однак таке чітке розмежування не завжди можливо, особливо у вбудованих системах (наприклад мобільний телефон або кавоварка) де програмне і апаратне забезпечення є єдиним цілим.

Крім того, виробники системного ПО нерідко вбудовують також і додатки, відомим прикладом є ОС Windows, де стандартно вбудовано велику кількість прикладного ПЗ. Ця практика не завжди відповідає вимогам користувачів певної системи.

Є чимало стандартизованого прикладного ПЗ, яке спрямоване на задоволення потреб більш широкого кола. Але значна частина прикладного ПЗ розробляється індивідуально "з нуля" або на основі стандартних програм для вирішення вузьких задач, наприклад: в рамках однієї компанії або галузі.